+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha 9

Deratizace Praha 9

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Spolehlivé a profesionální Deratizace - Praha 9. Léty prověření deratizéři Vám nabízejí hubení potkanů, krys, myší a jiných hlodavců ve všech částech Prahy 9 - konkrétně v lokalitách Prosek, Vysočany, Hloubětín a Hrdlořezy a přilehlých oblastech Libeň a Střížkov. Ať již potřebujete hubení myší v domě nebo například likvidace potkanů v celé firmě, na Deratizace Global Praha je vždy spolehnutí.

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce v Praze 9

Deratizace Praha 9

V nabídce jsou veškeré služby v rámci DDD (deratizace, dezinfekce, dezinsekce) - tedy hubení živočišných škůdců, dezinfekce prostor či povrchů a také hubení hmyzu. V městské části Praha 9 naši deratizátoři již mají zkušenosti jak v rámci hubení potkanů v obytných prostorách, tak i kupříkladu s hubením štěnic v ubytovacích zařízeních.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené deratizace realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci deratizace a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDČasté deratizace v městské části Praha 9:

Dezinfekce povrchů a ploch
Dezinfekce povrchů/ploch

V rámci deratizace poskytujeme v Praze 9 ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Dezinfekce ozonem
Dezinfekce ozónem

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro oblast Praha 9 a okolí.

Dezinfekce po úmrtí

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Dezinfekce a vyklízení po úmrtí
Dezinfekce a čištění trusu

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Dezinfekce a čištění holubího trusu

Deratizace (Praha 9) pro domácnosti a firmy

Mezi časté zásahy patří dozajista deratizace v domácnostech - ať už se jedná o myši v rodinném domě nebo například potkany ve sklepení činžovního domu. V současné době není snad lokality, kde bychom nezasahovali v rámci deratizace. Za roky praxe máme již řadu spokojených zákazníků i firem z Proseku, Vysočan, Hloubětína i Hrdlořez.

Deratizace sklopnými pastmi

Při každé deratizaci kontrolujeme vstupní a kritická místa nemovitosti, která by mohla sloužit jako potencionální vstup pro škůdce. Za roky zkušeností víme jak který hlodavec či jiné zvíře jedná a dle toho následně klademe pasti a druhy návnad.

Ať už se jedná o městskou část Praha 9 nebo jinou část Prahy, vždy jednáme s maximální opatrností, disponujeme řadou varovných cedulí a nálepek, abychom zamezili neopatrné manipulaci nepovolaných osob s pastmi.

Výhodou mechanické deratizace je především odchycení živého škůdce. Při jeho usmrcení (například kolagulanty) může zvíře uhynout ve špatně dostupných prostorách. To má za následek pozvolné tlení, zápach a možnost rozšíření parazitů (blechy, štěnice, vši), které například potkani vetšinou přenáší.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Deratizace pro státní sektor v Praze 9

Deratizace též nabízíme pro úřady, školy, nemocnice a jiné statní podniky. Používáme velmi účinné rodenticidy, fumicidy, antikolagulanty a různé dýmovnice - máme osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a CEPA pro nakládání s toxickými látkami.

Deratizace a hubení hmyzu pro Praha 9

Díky certifikátům disponujeme látkami, které se v běžném obchodě nedají zakoupit. Proto deratizace za pomocí profesionálů je vždy daleko účinější než deratizace svépomocí.

V Praze 9 máme zkušenosti co se chemické deratizace / dezinsekce týče. Chemické postřiky jsou vhodné zejména při hubení štěnic, blech, švábů a dalšího hmyzu. Samozřejmě jsou ideální i k likvidaci sršňů, vos a jejich hnízd.

Zejména pak lokality jako jsou Prosek a Vysočany, které bývají hlodavci i výskytem holubů často postiženy, dozajista uvítají náš profesionální přístup a skvělé vysledky v hubení a odchytu škůdců. Každý náš deratizér je školený, zkušený a zodpověný v každé eventuální situaci.

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces deratizace a dezinsekce provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.

Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.