+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Rožmitál pod Třemšínem

Dezinfekce a úklid po zemřelém- Rožmitál pod Třemšínem

Čištění a úklid po úmrtí Nonstop pohotovost

Vypořádat se s úmrtím bližního nebo rodinného příslušníka je vždy nelehkou událostí. V těchto težkých časech Vám pomocnou ruku s ochotou, profesionalitou a pietou podá DDD Global. Nabízíme úklid po zemřelém (Rožmitál pod Třemšínem a okolí) včetně následné dezinfekce. Po úmrtí vznikají jak na površích, tak v ovzduší objektu nebezpečné bakterie a plísně, které je nutno likvidovat speciálními postupy a prostředky. Naši profesionálové disponují řadou certifikací a moderním vybavením.

Dezinfekce po úmrtí - Rožmitál pod Třemšínem Volejte dezinfekce: 722 934 225

Spolupracujeme s SZÚ (Statní zdravotní ústav) a rovněž s KHS (Krajská hygienická stanice). Jsme certifikovaní profesionálové, kteří se vždy drží metodik a mají i vlastní léty ověřené know-how jak provést dezinfekce prostor tak, aby byly maximálně účinné, zdravotně nezávadné a nedošlo k poškození majetku neodbornou manipulací s dezinfekčními látkami.

Spolupracujeme s těmito organizacemi:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDNabízíme jak samotný úklid a dezinfekci bytu od biologického odpadu (krev, fekálie a další tekutiny), tak kompletní vyklizení včetně odvozu starého nábytku a spotřebičů, demontáž vybavení a elektroinstalace.


Čištění a úklid bytu po zemřelém v Rožmitále pod Třemšínem

V Rožmitále pod Třemšínem máme zkušenosti jak z běžné dezinfekce prostor, tak z případů, kdy je nutné použít prostředky k odstranění nebezpečného odpadu (bioodpad). Po úmrtí se nebezpečné látky z těla začínají uvolňovat již několik hodin po smrti a není tak na místě otálet se sjednáním vyčištění objektu. Pokud byl nebožtík nalezen až v rámci dnů, není bezpečné do prostor vstupovat bez ochranného vybavení.

Úklid po zemřelém - Rožmitál pod Třemšínem

Důslednou dezinfekcí po úmrtí odstraníme z bytu plísně, bakterie, viry a jiné choroboplodné částice na površích i ve vzduchu.

Legislativní pomoc při úmrtí

Za léta praxe známe běžné postupy, které se uplatňují při smrti v bytu, domu či nebytovém prostoru. Jsme schopni pomoci jak dodržením maximální piety, tak legislativní radou. Zkušenosti máme také ve spolupráci se složkami IZS (policie a kriminální služba) pro případy násilné smrti či sebevraždy.

Dezinfekce po úmrtí pro ubytovací služby

Služby jako jsou dezinfekce, úklid a čištění po zemřelém také nabízíme firemnímu sektoru v Rožmitále pod Třemšínem. Zejména se jedná o úmrtí v ubytovacích zařízeních jako je například hotel, penzion, ubytovna, hostel nebo motel.


Hloubkové čištění povrchů a čištění vzduchu

Po úmrtí může dojít v bytě k silnému znečištění povrchů a podlah. Nabízíme hloubkové čištění a případnou likvidaci vzniklého odpadu po zemřelém. Náš team profesionálů je složen z otrlých povah, kteří snesou mnohé, ale vždy dají velké důraz na dodržení pietních způsobů.

Čištění vzduchu

V závislosti na míře zasažení, materiálech a použití prostor vyberem ideální řešení čištění a dezinfekce pomocí konvenčních dezinfekčních prostředků, případně ozónové čištění vzduchu či polymerové dezinfekce.

Dezodorizace - čištění vzduchu v Rožmitále pod Třemšínem

Častým jevem po úmrtí je zápach, zatuchlý či jinak nevábný vzduch. Ten je signálem výrazného znečištění v objektu. Čištění vzduchu je jednou ze základních činností při uvedením bytu do obyvatelného stavu. Vzduch, stejně jak všechny povrchy vždy uvedeme do perfektní a bezpečného stavu.


Jste i Vy z oblasti Rožmitál pod Třemšínem a poptáváte vyčištění či dezinfekce bytu po zemřelém? Zavolejte nám: +420 722 934 225. Cenové kalkulace provádíme telefonicky zdarma.
Nastavení soukromí

Stránky Deratizace-Global.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.