Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jaká ochrana proti holubům funguje?

Ačkoliv holubi nosí některým z nás potěšení skrze chov holubů, většina z nás se s nimy potýká jako s nevítanými hosty na svých balkonech, parapetech, oknech či půdních prostorech. Co proti holubům můžeme udělat? Jak na holuby neinvazivní cestou? Případně jaké zábrany proti holubům jsou účinné v rámci ochrany proti holubům můžeme více udělat? To vše se dozvíte v následujícím článku.

Ochrana proti holubům: +420 722 934 225

Hroty, bodce a trny proti holubům

V současné době jsou jako jedna možná obrana proti holubům voleny hrotové systémy proti holubům. Ať už je jedná o hroty proti proti holubům, bodce či trny, všechny tyto zábrany fungují dobře a zamezují přístupu ptactva na balkony, parapety, okna, římsy, okapy a další vyvýšená či vysunutá místa. Tyto takzvané ostny proti holubům jsou nenáročné na údržbu a díky použitým materiálům vydrží dlouhá léta.

Kam hroty proti holubům instalovat?


Sítě proti holubům

Další možností ochrany jsou sítě proti holubům, které jistě využívají mnozí obyvatelé panelových domů ve městech jako je Praha. Sítě na balkony proti holubům jsou absolutní jistotou, že toto obtížné ptactvo, leckdy přezdívané "okřídlená krysa" se na Vašem balkonu již neobjeví. Ochranná síť je vhodná nejenom na balkony, ale i pro památkové chráněné objekty.

Výhody sítě proti holubům


Výhodou výše popsané ochrany proti holubům (jak hrotové, tak síťové) je zamezení přístupu holubů do obydlí či jiných vnitřních prostor, kde nemohou znečišťovat interiér svým trusem a hnízděním. To zamezuje šířením nemocí, které holubi přenášejí.