+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců, hmyzu a dezinfekce Roztoky u Prahy

Likvidace hrabošů - Roztoky u Prahy

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Hledáte způsob jak se zbavit hraboše na zahradě či na zemědělské půdě? Nabízíme rychlé a efektivní likvidace hrabošů - Roztoky u Prahy a širé okolí. Provádíme pohotovostní zásahy proti přemnoženým hrabošům i preventivní kontroly polí, zahrad a skladových prostor. V Roztokách u Prahy již máme zkušenosti s deratizací různých druhů hlodavců, které realizujeme vždy důkladně a s důrazem na spokojenost zákazníka. Nechybí nám ani certifikace KHS a včetně vydání protokolu o zásahu.

Deratizace Roztoky u Prahy Volejte hubení hrabošů: 722 934 225

S Roztoky u Prahy již máme řadu zkušeností při hubení hrabošů, potkanů i myší. Profesionální deratizace v Roztokách u Prahy jsou k dispozici jako pro domácnosti, restaurační zařízení, hotely, sklady i státní instituce jako jsou nemocnice, školy či úřady. Kromě vyhubení hrabošů a dezinfekce také zajistíme přístupové body tak, aby nehrozilo další zasažení prostor hlodavci.

Hubení hrabošů na zahradách - Roztoky u Prahy

I v okolí Roztok u Prahy se hraboši na zahradě vyskutují častěji než dříve. Zahrádkářům tak způsobí škody na trávnících, plodinách a stromech. Hrabošům chutnají veškeré zelené části rostlin, kořínky, ale obzvláště si potrpí na obilniny a hlízovité plodiny. Nevzhledné díry od hrabošů na trávnících a kolem stromů indikují jejich rozsáhlá hnízda složená z podzemních nor. Řešením přemnožení hrabošů je včasná likvidace.

Hraboši na zahradě - Roztoky u Prahy

Již při prvních známkách, že jsou hraboši na zahradě se dá přepokládat, že se zde vyskytuje více jedinců. Tento druh hlodavce se rozmnožuje rychle exponenciální řadou a rázná pohotová likvidace hrabošů může zachránit nemalou část úrody, práci navíc s obnovou trávníku i Vás ochránit proti nebezpečným nemocem, které hraboši přenášejí (hantavirózu, leptospiroza).

Šetrná likvidace hrabošů

Při menším zasažení lze jako způsob jak likvidovat hraboše na zahradě použít mechanické pasti, které při správném nalíčení a výběru návnady mohou pomoci. Pokud je ovšem již lokalita takřka zamořena, je nutné použít chemická řešení. K dispozici máme specializované přípravky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a máme certifikaci i k použití v okolí konzumních plodin.

Pro bližší představu o ceně za hubení hrabošů navštivte náš ceník nebo využijte bezplatnou kalkulaci ceny skrze náš poptávkový formulář.


Časté deratizace v Roztokách u Prahy:

Ochrana proti holubům
Holuby a ptactvo

V rámci deratizace poskytujeme v Roztokách u Prahy ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Hubení potkanů Roztoky u Prahy
Hubení potkanů

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro město Roztoky u Prahy a okolí.

Hubení myší

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Hubení myší Roztoky u Prahy
Hubení krys

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Hubení krys Roztoky u Prahy

Likvidace hrabošů v Roztokách u Prahy pro zemědělské a zpracovatelské subjekty

Jsme plně cetifikováni i pro velké zásahy na likvidace hrabošů v rámci zemědělských polí, skladech či zpracovatelských objektech. Disponujeme českými certifikáty sdružení DDD, ověřením Krajské hygienické stanice i evropským certifikátem CEPA. Díky tomu jsme schopni nabídnou maximálně efektní prostředky pro boj s hraboši, které jsou určeny pouze pro akreditovanou manipulaci.

Hubení hrabošů v Roztokách u Prahy na poli

Hraboši na polích dokáží způsob takřka apokalypsu - jak co se týká škody na úrodě, tak na samotné skruktuře zeminy. V ohrožení jsou před nimi také sady s mladými stromy, kterým rádi okusují kůru a kořeny, tak stromy v lesních školkách. Neotálejte s řešením problému a ušetřete jak na škodách, tak na následném nákladném hubení. Jsme schopni zajistit vyhubení hrabošů v takřka neomezeném měřítku.

Pokud i Vás trápí na zahradě či na poli nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.
Nastavení soukromí

Stránky Deratizace-Global.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.