+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení vos Rakovník

Hubení vos a sršnů - Rakovník

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Profesionální likvidace bodavého hmyzu jako je hubení vos či sršňů - Rakovník a okolí. Rychlá a bezpečná likvidace vosích a sršních hnízd jakékoliv velikosti i ve špatně dostupných či vyvýšených místech.

Hubení vos Rakovník Volejte DDD Global: 722 934 225

V Rakovníku máme již zkušenosti jak prováděním deratizací, s hubením hmyzu, tak i dezinfekcí a sanací prostor. Ať již potřebujete provést pohotovostní hubení potkanů, je nutné v bytě či hotelu hubení štěnic nebo Vás trápí všudypřítomné ptactvo, vždy jsme Vám schopni pomoci - profesionálně, levně a důrazem na soukromí a Vaši spokojenost.


Hubení vos - Rakovník

Rychlé a spolehlivé hubení vos - Rakovník a blízké kokality. Náš zkušený deratizátor ví jak na vosy za všech okolností! Od určení lokace hnízda, přes použití vhodných likvidačních prostředků, až po samotné vyhubení vos.  Likvidace vosích hnízd Rakovník

Průběh hubení vos:

  1. Pokud víte, kde se nachází jejich hnízdo, prosím uveďte to v poptávce (ztížené prostory, vysoké místo)
  2. Předběžná kalkulace ceny zdarma
  3. Samotný zásah (včetně dodání protokolu)
  4. Případná kontrola kvality / efektivity provedení hubení vos

Hubení vos provádíme speciálními postřiky, ke kterým máme dle legislativy příslušnou certifikaci. Vždy volíme látky, které mají minimální možný dopad na místní flóru a faunu i životní prostředí všeobecně.

Likvidace vosích hnízd

Ať už vás trápí vosí hnízdo na půdě, v koruně stromu, za okapem nebo například mnohočetné výskyty vosích hnízd v zemi, vždy se postaráme aby likvidace vosích hnízd proběhla maximálně bezpečně, rychle a za příznivé ceny. 

Používané metody likvidace jsou šetrné k životnímu prostředí a samotný zásah netrvá zpravidla déle než hodinu - v závislosti na velikosti, aktivitě a nedostupnosti hnízda. 

Jedno vosí hnízdo není problém

V jediném vosím hnízdě se nachází 1000-1500 mladých královen. V dalším roce tedy existuje velice reálná šance, že se nejenom objeví u vás hnízdo nové, ale mohou být ve větším počtu. Včasná likvidace vosích hnízd předchází tak mnohým dalším problémům.


Hubení sršňů - Rakovník

Sršně patří svým bodnutím k velmi obávanému blanokřídlému hmyzu. Proto doporučujeme hubení sršňů vždy provádět profesionálně, nikoliv svépomocí. V Čelákovicích již máme zkušenosti s likvidací sršňů i jejich hnízd.

Sršni mohou být hrozbou zejména pro děti, domácí mazlíčky a starší spoluobčany. Další ohroženou skupinou jsou také samozřejmě lidé s alergií. Nenechávejte tuto hrozbu náhodě a objednejte si profesionální hubení sršňů ještě dnes!

Likvidace sršních hnízd

Sršni bývají útoční i bez provokace, k jejich hnízdu se proto nepřibližujte. Odborná likvidace sršních hnízd zaručuje bezpečnost a minimalizaci uniklých jedinců z úlu během hubení.

Sršní hnízda bývají zpravidla jednoročním problémem. Přes zimu většina sršní uhyne a zbydou pouze oplodněné královny. Ovšem není tomu tak vždy. Pokud je hnízdo dobře chráněno (například na půdě, ve stěně domu), může sršní populace vzkvétat mnoho generací, zvětšovat svůj počet a hnízdo může nárůst až děsivých rozměrů. O to nákladnější je poté i taková likvidace hnízda sršňů.


Ochrana proti vosám a sršňům
Profesionální vybavení

K hubení vos a sršňů používáme moderní vybavení, které zaručuje bezpečnost, efektivitu, urychluje celý proces likvidace a šetří náš čas i Vaše náklady.

Hubení vos
Vosy v Rakovníku

Čím teplejší počasí, tím více vos. Poslední léta, která byla mimořádně horká, jsou vosy aktivnější a ve větších počtech - a to i v Rakovníku. 

Ochrana před sršni

Bodnutí sršně je velmi bolestivé zejména díky velikosti jejich žihadla (2-4mm). Narozdíl od včel jsou také agresivnější. Chraňte před sršni sebe i své blízké!

Likvidace sršních hnízd - Rakovník
Všudypřítomná hnízda

Hnízda vos i sršňů můžeme nalézt takřka kdekoliv. Jejich likvidace na vlastní pozemku je důležitá zejména proto, že v okolí hnízd bývá hmyz agresivnější.

Hubení krys Rakovník

S Rakovníkem máme též zkušenosti nejenom v rámci vyhubení vos, ale také například v rámci zásahů na hubení štěnic. Naše služby jsou vždy kvalitně odvedeny s ohledem na soukromí zákazníka a diskrétnost. 


Zajímavost: Je nebezpečnější vosí nebo sršní bodnutí? 

Selský rozum říká, čím bolestivější bodnutí, tím horší následky. Což je pravda, ale pouze částečně. Ačkoliv sršní bodnutí obsahuje o něco více toxických látek než to vosí, hlavní nebezpečí tkví ve stylu útoku. Sršni útočí často i bez vyprovokování a bodají i několikrát za sebou.

Kupodivu ovšem nejvíce toxinů v jedu obsahuje bodnutí včelí. Bez alergických reakcí se odhaduje smrtelná dávka pro člověka na 500 bodnutí. Pro dítě je tato hodnota odhadovaná na 50 bodnutí.


Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Nastavení soukromí

Stránky Deratizace-Global.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.