+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Úklid trusu a dezinfekce Praha 10

Čištění a úklid holubího trusu - Praha 10

Dezinfekce a likvidace holubího trusu Nonstop pohotovost

Rychlé a kvalitní čištění / úklid holubího trusu - Praha 10. Ptačí trus znečišťuje nejenom fasády, chodníky, půdy a parapety, ale je původcem mnoha onemocnění. Právě holubí trus pak obsahuje mnoho zdraví nebezpečných bakterií, virů a mikroorganismů, které jsou pro člověka nebezpečné. Likvidace holubího trusu včetně následné dezinfekce nabízíme ve všech částech Prahy 10, tedy v Vršovice a Malešice a přilehlých oblastech Vinohrady, Strašnice, Záběhlice a Michle.

Likvidace holubího trusu Praze 10

Úklid holubího trusu Praha 10

Ptačí trus je velmi nebezpečný odpad, s kterým je nutné odborně zacházet. Ptačí výkaly jsou nebezpečné jak pro osoby se sníženou imunitou (senioři, děti a těhotné ženy), tak pro domácí mazlíčky. Disponujeme moderním vybavením a přístroji, které zaručují 100% výsledek v rámci vyčištění a dezinfekce prostor a výkaly zasažených ploch. Čištění lze provádět jak v interiérech, tak externích protorách - střechy (výškové práce), terasy, parapety. Možné je také čištění fasád od ptačího trusu.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené deratizace realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci deratizace a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDV Praze 10 provádíme též deratizace:

Dezinfekce povrchů a ploch
Dezinfekce povrchů/ploch

V rámci deratizace poskytujeme v Praze 10 ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Dezinfekce ozonem
Dezinfekce ozónem

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro oblast Praha 10 a okolí.

Dezinfekce po úmrtí

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Dezinfekce a vyklízení po úmrtí
Dezinfekce a čištění trusu

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Dezinfekce a čištění holubího trusu

Úklid a dezinfekce holubího trusu (Praha 10) pro domácnosti a firmy

Jsme schopni zajistit vyčištění takřka jakýchkoliv prostor od holubího trusu - od čištění teras, úklidu balkonů, až po například celé půdy včetně likvidace uhynulých jedinců. Máme osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a CEPA pro nakládání s toxickými látkami. Za roky praxe máme již řadu spokojených zákazníků i firem z Vršovic i Malešic.

Likvidace holubího trusu

Při každém čištění holubího trusu kontrolujeme vstupní a kritická místa nemovitosti, která by mohla sloužit jako potencionální vstup pro ptactvo. Za roky zkušeností víme jak se zpravidla ptáci do prostor dostávají a zabráníme tak dalšímu znovuznečištění.

Ať už se jedná o městskou část Praha 10 nebo jinou část Prahy, vždy jednáme s maximální opatrností a s ohledem na bezpečnost okolí. V případě nutnosti používáme i ochranné zábrany proti šíření / prášení částic trusu do okolí.

Po likvidaci holubího trusu a dezinfekci zasažených míst můžeme též nabídnou celou řadu zábran proti holubům. Ochrana proti holubům je realizována skrze ochranné sítě, hroti proti ptákům nebo případně plašiče. Zajišťujeme nejenom prodej zábran proti holubům, ale také jejich montáž.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě ptactvo a ptačí trus, není nic jednoduššího než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Čištění a likvidace ptačího trusu pro státní sektor v Praze 10

Máme zkušenosti i se státní sektorem a veřejnými budovami. Likvidace holubího trusu na půdách úřadů, paraptech škol, muzeí či kostelů u nás nejsou vyjímkou. Poskytujeme též likvidace uhynulých (zalétlých) kusů ptactva. Zalétlí holubi jsou stále častějším jevem, který je dán zejména nepozorností obyvatel domu, kdy v prostorách, kde je ptactvo přítomno, je náhle zavřeno například okno či vykýř. Máme osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a CEPA pro nakládání s toxickými látkami.

Úklid ptačího trusu Praha 10

Disponujeme specializovanými prostředky a vybavení na likvidaci holubího trusu. Zdůrazňujeme, že likvidaci holubího trusu by neměli provádět laici (uklízečky, správa domu) jelikož ptačí trus je nebezpečným materiálem, který nese značná rizika.

V Praze 10 máme zkušenosti jak s výškovými pracemi, tak čištěním trusu ve vnitřních prostorách budov. Po domluvě jsme též schopni provést úklid trusu například mimo pracovní hodiny či v jinou požadovanou dobu tak, aby nebyl narušen běžný provoz objektu.

Zejména pak lokality jako Vršovice a Malešice jsou známy svým zvýšeným výskytem ptacva a zejména holubů. Dozajista uvítáte náš profesionální přístup a skvělé vysledky v perfektním vyčitění a uvedením prostor do bezpečného stavu. Každý náš deratizér je školený, zkušený a zodpověný v každé eventuální situaci.

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces čištění holubího trusu provést maximálně rychle a diskrétně.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení úklidu holubího trusu: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.