+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení štěnic Praha 10

Hubení štenic Praha 10

Spolehlivá likvidace štěnic pro domácnosti i firmy Nonstop pohotovost

Trápí Vás doma nebo na pracovišti štěnice? Nabízíme profesionální hubení štěnic - Praha 10 a široké okolí. Pracovníci Deratizace Global Vás zbaví štěnic i jiného cizopasného hmyzu - vždy rychle a diskrétně! Likvidace štěnic realizujeme v celé Praze 10, konkrétně v lokalitách Vršovice a Malešice, též v přilehlých oblastech Vinohrady, Strašnice, Záběhlice a Michle. Víme jak na štěnice! Rychle, levně a spolehlivě!

Hubení štěnic Praha 10 Volejte hubení štěnic: 722 934 225

Štěnice představují také zdravotní rizika v podobě různých ekzémů a alergických reakcí. Ovšem jejich hlavním problémem je rychlost množení. Nepodceňujte výskyt štěnic v bytě a přivolejte profesionály dříve, než štěnice zamoří objekt a zvýší se tak náklady na likvidaci i možné škody na majetku.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené hubení štěnic realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci likvidace krys a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDV městské části Praha 10 také provádíme:

Hubení štěnic v Praze 10
Hubení štěnic

Štěnice v bytě? S námi je problému! Víme jak se zbavit štěnic jednou provždy! Deratizace / hubení štěnic v Praze 10 rychle, levně a spolehlivě! Likvidace štěnic chemickou deratizací.

Hubení švábů
Hubení švábů

Jste z Prahy 10 a máte švábi v domácnosti? Zásah od Deratizace Global je způsob jak se zbavit švábů! Známe spolehlivé postupy jak vyhubit švábi v bytě i firmě. Hubení švábů rychle, profesionálně a levně.

Hubení blech

Jak se zbavit blech? S námi snadno! Hubení blech od Deratizace Global je spolehlivé a levné. Víme dobře jak na blechy a s naším vybavením a know-how nemají blechy v bytě šanci!

Hubení blech pro Prahu 10
Hubení vos

Objevilo se u Vás vosího hnízdo? Provádíme efektivní hubení vos i likvidace vosích hnízd. Nelamte si hlavu s tím jak na vosy, je tady likvidace vos od Deratizace Global!

Hubení vos a likvidace hnízd

Hubení štěnic (Praha 10) pro hotely, ubytovny a jiná ubytovací zařízení

Štěnice jsou závažným problém v místech velké fluktuace lidí. Takovými místy jsou právě hotely, hostely, ubytovny, rekreační chaty a jiné podniky poskytující ubytování. Deratizace štěnic poskytujeme jak pro soukromé tak státní subjekty z Vršovic či Malešic. Samozřejmostí je maximální možná diskrétnost a důraz na pečlivě odvedenou práci.

Likvidace vos Praha 10 Jak se zbavit vos Praha 10

Hubení štěnic je prováděno skrze dýmování či specializované postřiky (insekticidy), které jsou šetrné k životnímu prostředí i k vybavení objektu. V Praze 10 máme již řadu zkušeností od zásahů v bytech i ubytovacích zařízeních.

Kromě klasického pohotovostního hubení štěnic nabízíme také preventivní prohlídky, které jsou zcela dle směrnice HACCP. K provedeným zásahům dodáváme protokoly. Veškeří naši zaměstnanci disponují platnými certifikáty v rámci manipulace s dezinfekčními prostředky a k oprávnění k likvidaci hmyzu.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Likvidace štěnic v Praze 10

Štěnice v bytě rozhodně nejsou známkou zanedbané hygieny nebo dovůdem k hanbě. Většina výskytů štěnic je způsobena skrze nedovřená okna a větrační systémy. Zásadní je ovšem jejich včasná likvidace než se rozmnoží na nekontrolovatné počty. V Praze 10 kde nachází velký počet bytových jednotek i ubytovacích zařízení je o to vyšší riziko. Není čeho se obávat, stačí rychle a zásadně jednat - přivolejte profesionály!


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.