+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Úklid trusu a dezinfekce Praha 3

Likvidace holubího trusu na balkoně - Praha 3

Dezinfekce a likvidace holubího trusu Nonstop pohotovost

Trápí Vás holubí trus na balkoně a jste z oblasti Praha 3 či okolí? Nabízíme profesionální čištění ptačího trusu z balkonů, lodžií a teras včetně následné likvidace. Trus ptactva obsahuje řadu nebezpečných mikroorganismů, které mohou znamenat značná zdravotní rizika. Komplexní úklid po holubech realizujeme ve všech částech Prahy 3, konkrétně v Žižkov a přilehlých oblastech Vinohrady a Strašnice.

Úklid holubího trusu Strašnice Volejte čištění trusu: 722 934 225

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené deratizace realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci deratizace a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDV Praze 3 též realizujeme služby jako:

Dezinfekce povrchů a ploch
Dezinfekce povrchů/ploch

V rámci deratizace poskytujeme v Praze 3 ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Dezinfekce ozonem
Dezinfekce ozónem

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro oblast Praha 3 a okolí.

Dezinfekce po úmrtí

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Dezinfekce a vyklízení po úmrtí
Dezinfekce a čištění trusu

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Dezinfekce a čištění holubího trusu

Úklid trusu z balkonů, lodžií a teras - Praha 3

Čištění balkonů a jiných otevřených prostor nabízíme jak pro domácnosti, tak pro družstva, firmy i státní složky. Dáváme důraz na kvalitně odvedenu práci, která je ve smluveném termínu a za férové ceny. Podstatné je balkon či lodžii nejenom důkladně vyčistit, ale také dezinfikovat. Disponujeme řadou certifikací a osvědčení od státních i evropských institucí (například: Krajská stanice SČ kraje, sdružení DDD či CEPA), které nás opravňují nákládat s opravdu účinnými látkami.

Likvidace holubího trusu

Ať už jste z Žižkova a potřebujete spolehlivou firmu na vyčištění balkonu, lodžie či terasy, DDD Global je tu vždy pro Vás! Za léta působení v Praze 3 zde máme spostu spojených zákazníků.

Při každém čištění holubího trusu kontrolujeme vstupní a kritická místa nemovitosti, která by mohla sloužit jako potencionální vstup pro ptactvo. Za roky zkušeností víme jak se zpravidla ptáci do prostor dostávají a zabráníme tak dalšímu znovuznečištění.

Ať už se jedná o městskou část Praha 3 nebo jinou část Prahy, vždy jednáme s maximální opatrností a s ohledem na bezpečnost okolí. V případě nutnosti používáme i ochranné zábrany proti šíření / prášení částic trusu do okolí.

Po likvidaci holubího trusu a dezinfekci zasažených míst můžeme též nabídnou celou řadu zábran proti holubům. Ochrana proti holubům je realizována skrze ochranné sítě, hroti proti ptákům nebo případně plašiče. Zajišťujeme nejenom prodej zábran proti holubům, ale také jejich montáž.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě ptactvo a ptačí trus, není nic jednoduššího než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení úklidu holubího trusu: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.