+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Mladá Boleslav

Dezinfekce prostor - Mladá Boleslav

Pohotovstní i preventivní dezinfekce Nonstop pohotovost

Profesionální dezinfekce povrchů i ovzduší ve Vaší firmě či domácnosti - Mladá Boleslav a okolí. Používané látky jsou 100% účinné proti virům, bakteriím i plísním. Nabízené dezinfekce prostor jsou vhodné jak v bytě, restauraci, kanceláři, tak i na veřejných místech (mhd, úřady, zdravotnická zařízení). Objednat lze i jednotlivé dezinfekce místnosti či celého objektu.

Dezinfekce proti koronaviru Mladá Boleslav Volejte dezinfekce: 722 934 225

Spolupracujeme s SZÚ (Statní zdravotní ústav) a rovněž s KHS (Krajská hygienická stanice). Jsme certifikovaní profesionálové, kteří se vždy drží metodik a mají i vlastní léty ověřené know-how jak provést dezinfekce prostor tak, aby byly maximálně účinné, zdravotně nezávadné a nedošlo k poškození majetku neodbornou manipulací s dezinfekčními látkami.

Spolupracujeme s těmito organizacemi:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDŽe není možné účinně dezinfikovat například papír, textilie, gumu či elektroniku bez poškození? Přesvědčíme Vás o opaku! Díky modernímu vybavení a používání specializovaných prostředku dokážeme provést dezinfekce povrchů takřka jakéhokoliv typu!


Desinfekce proti virům a bakteriím v Mladé Boleslavi

V rámci Mladé Boleslavi máme zkušenosti jak co se týče antibakteriální, fungicidní i virucidní dezinfekce. Realizujeme ohniskové zásahy (v místech, kde se nákaza prokazatelně objevila) i preventivní opatření (dezinfekce prostor, povrchů, vybavení).

Desinfekce proti koronaviru - Mladá Boleslav

Dezinfekce proti koronaviru je důležité zejména v lokalitách se zvýšeným pohybem lidí. Naše služby doporučujeme zejména pro:

Máme téžv Mladé Boleslavi bohatou zkušenost s dezinfekcí bytů po úmrtí, kde již několik hodin od smrti vzniká celá řada patogenních mikroorganismů - nebojíme se nebezpečné, ani náročné práce. Zdraví a bezpečnost zákazníků je vždy u nás na prvním místě!


Plošné dezinfekce prostor ozónem

Pro efektivní likvidaci koronaviru používáme několik různých druhů látek v závislosti na prostředí, jeho vlhkosti a druhu povrchů k čištění. Zejména se jedná o dezinfekce ozónem, alkoholová báze, alterinativně lze použít i účinné látky s příměsí chlóru.

Dezinfekce ozonem

Pro prodloužení doby účinku dezinfekce aplikujeme speciální polymerové ochranné prostředky, které dobu bezpečnosti povrchu výrazně prodlužují.

Ozonová dezinfekce je vhodná zejména do uzavřených prostor, jelikož nezanechává dlouhodobě žádné zbytkové materiály - během několika hodin se ozón rozloží na kyslík. Dezinfekce ozónem je zároveň až 2500x účinnější než zmiňovaný chlór, především díky své vysoké reaktivitě s viry, bakteriemi a plísněmi.

Známe postupy a látky, které jsou vhodné na dezinfekce ploch a povrchů prakticky jakéhokoliv typu. Máme řadu certifikátů v oblasti Dezinfekce-Deratizace-Dezinsekce - osvědčení krajské hygienické stanice, certifikát sdružení DDD a evropský certifikát CEPA.


Je i Váš byt či firma z oblasti Mladá Boleslav a chcete ochránit sebe, Vaše blízké nebo Vaše zaměstnance? Zavolejte nám: +420 722 934 225. Cenové kalkulace provádíme telefonicky zdarma.
Nastavení soukromí

Stránky Deratizace-Global.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.