Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Deratizace

Praha a Středočeský kraj

Firma Deratizace Global provádí veškeré druhy deratizace a to v bytových i nebytových prostorech. Jsme schopni dělat pravidelné návštěvy a preventivně tak ochránit panelové domy, nebo jiné bytové jednotky proti hlodavcům a jiným škůdcům. Deratizace provádíme v hlavním městě Praha a Středočeském kraji.

Pro sjednání deratizace volejte: +420 722 934 225

Co je Deratizace?

Deratizace spočívá v procesu likvidace krys, potkanů, myší a dalších hlodavců v bytových i nebytových prostorech. Deratizace se především provádí za účelem ochrany lidského zdraví, ale také jako prevence proti ekonomickým škodám. Deratizace má hned několik druhů likvidace a to mechanickou, která je často prováděna položením pastí (pasti na krysy, pasti na myši a jiné). Dalším druhem je deratizace chemická. Při této deratizaci se pokládají jedy (jedy na myši, jedy na potkany…).

Deratizace dle typu škůdce:

Provádíme též kompletní deratizace kanalizačních sítí - Praha a okolí.


Deratizace provádíme v soukromých i veřejných objektech

Likvidace krys

Deratizace provádíme ve veřejných objektech jako muzea a knihovny, ale i v soukromých, kam patří firmy, firemní kanceláře a další jiné firemní prostory. Zajistíme následnou dezinfekci všech prostor po deratizaci. Pracujeme kvalitně a snažíme se být v naší práci ohleduplní a nelákat na sebe přílišnou pozornost ostatních nájemníků v domech nebo přímo vašich sousedů.

Pro sjednání deratizace pište na: info@deratizace-global.cz

Biocidy používané při dezinsekci a jejich bezpečnost

Námi, při dezinsekci, používané biocidy (acaricidy, insekticidy, rodenticidy a atraktanty) jsou schváleny ministerstvem zdravotnictví ČR, které stanovuje jejich typy a podmínky používání, za nichž bude ohrožení lidí, zvířat a životního prostředí minimální. Naše společnost velmi dbá na použití biocidů v jejich správném množství, kvalitě a době působení. Před zákrokem s Vámi rádi probereme veškeré náležitosti jako je doba účinku, doba absence osob v místě dezinsekce či míře jejich toxicity.