+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha 9

Deratizace kanalizační sítě - Praha 9

Dezinfekce a likvidace holubího trusu Nonstop pohotovost

Léty prověření profesionálové nabízejí deratizace kanalizačních sítí - Praha 9 a široké okolí. Zvládneme od vyhubení potkanů v kanalizaci rodinného domu až po plošné likvidace hlodavců ve všech částech Prahy 9, konkrétně v Prosek, Vysočany, Hloubětín a Hrdlořezy a přilehlých oblastech Libeň a Střížkov. Disponujeme potřebnými certifikacemi, moderním vybavením a dostatečným množstvím personálu k realizaci deratizací sebevětšího rozsahu.

Deratizace kanalizační sítě - Praha 9 Deratizace kanálů Praha 9: 722 934 225

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené deratizace realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci deratizace a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDV Praze 9 též realizujeme služby jako:


Ochrana proti holubům
Holuby a ptactvo

V rámci deratizace poskytujeme ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Hubení potkanů
Hubení potkanů

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů.

Hubení myší

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Hubení myší
Hubení krys

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Hubení krys

Hubení potkanů v kanálech Prahy 9

Potkani, stejně jako většina jiných hlodavců, přenáší mnohé infekční choroby a řadu velmi nebezpečných paratiztů (blechy, štěnice nebo například klíšťata). Jejich útočiště v kanálu či stoupačkách v panelovém / činžovním domě může být tak semeništěm mnoha nemocí a parazitů. Disponujeme nejenom efektním vybavením, ale i řádnou certifikací a mnohými léty zkušeností k likvidace potkanů, krys a myší v kanalizaci domů, firemních prostor i státních objektů (školy, úřady, nemocnice, muzea, též stavby IZS - jako jsou policie či hasičské stanice).

Hubení potkanů v kanálech Prahy 9

Ať už jste z Proseku, Vysočan, Hloubětína nebo Hrdlořez a potřebujete spolehlivou firmu deratizace kanálu rodinného domu, firmy či městské kanalizace, DDD Global je tu vždy pro Vás! Za léta působení v Praze 9 zde máme spostu spojených zákazníků.

V kombinaci s léty prověřeným know-how dokážeme hlodavce z Vašeho objektu vystrnadit nejenom levně, ale také rychle! V návaznosti pak doporučíme (a případně instalujeme) maximálně efektivní zábrany tak, aby nedocházelo k dalším výskytu těchto škůdců.

Ať už se jedná o městskou část Praha 9 nebo jinou část Prahy, vždy jednáme s maximální opatrností a s ohledem na bezpečnost okolí. Běžně používáme moderní techniku, postupy a veškeré zdravotně-ochranné prostředky.

V naší nabídce naleznete nejenom klasické hubenů potkanů, ale také činnosti na zjištění počtu hlodavců ve Vaší stoce či kanálu. Důsledný monitoring může odhalit přesný počet jedinců nebo například efektivněji stanovit finální částku za provedenou deratizaci nebo drtivě snížit šanci na to, že některý z potkanů deratizačnímu odhadu unikne a založí další kolonii.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace kanalizační sítě: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.