+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Že je zima? Švábi v domácnosti jsou stále!

Nenechte se zmást! Švábi nejsou medvědi a dozajista nemají zimní spánek, ba co je naopak přitahuje do lidských obydlí je právě zima. Švábi v domácnosti v chladných měsících se objevují stejně tak často jako v létě. Důkazem jsou i poptávky na Deratizace Global skrze právě hubení švábů. Brouk šváb je velice odolný hmyz, zima mu sice nesvědčí, ale schován přes zimu v domácnosti se může vrátit zpět ke své oblíbené činnosti - množení.

Profesionální hubení švábů: +420 722 934 225

Jak vyhubit šváby v domácnosti?

První místo, kde zpravidla můžeme spatřit švábi je v kuchyni. To, co čím se živí švábi je v podstatě jakýkoliv biologický materiál - od klasických zásob jako je mouka, pečivo či obsah spíže - až po méně lákavé substance jako jsou kočičí granule, slupky od brambor či krmení pro rybičky.

Zpravidla platí, že při první spatřením švába je na otázky typu jak se zbavit švábů svépomocí pozdě. Šváb je noční a velice plachý tvor, pokud už se Vám podařilo ho spatřit, je pravděpodobné, že v obydlí jsou jich již desítky (ne-li více) a bude nutné odborná likvidace švábů.

Druhy švábů v českých domácnostech:

Ačkoliv se můžete snažit realizovat vlastní deratizace švábů, pravděpodobně se Vám nepodaří populaci včetně nakladených vajíček zcela vyhubit a hrozí tak nové propuknutí přemnožení švábů v brzké době. Švábi v bytech nesou přitom velké nebezpečí. Jejich výkaly obsahují roztoče, bakterie a nemoci ohrožující lidské zdraví.


Profesionální hubení švábů

Pokud jste pojali podezření, že i ve Vaší domácnosti se objevili právě švábi či rusec, neváhejte a kontaktujte nás kontaktovat na čísle: +420 722 934 225, případně skrze emailovou adresu: info@deratizace-global.cz a spolu dozajista najdeme cenově přijatelné a rychlé řešení.

Pracovníci Deratizace Global jsou školení a certifikovaní profesionálové a vědí přesně jak na švábi. Ať už bydlíte v Hlavnmí městě Praha, či Středočeském kraji, vždy Vám radi pomůžeme šváby zlikvidovat.