Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Že je zima? Švábi v domácnosti jsou stále!

Nenechte se zmást! Švábi nejsou medvědi a dozajista nemají zimní spánek, ba co je naopak přitahuje do lidských obydlí je právě zima. Švábi v domácnosti v chladných měsících se objevují stejně tak často jako v létě. Důkazem jsou i poptávky na Deratizace Global skrze právě hubení švábů. Brouk šváb je velice odolný hmyz, zima mu sice nesvědčí, ale schován přes zimu v domácnosti se může vrátit zpět ke své oblíbené činnosti - množení.

Profesionální hubení švábů: +420 722 934 225

Jak vyhubit šváby v domácnosti?

První místo, kde zpravidla můžeme spatřit švábi je v kuchyni. To, co čím se živí švábi je v podstatě jakýkoliv biologický materiál - od klasických zásob jako je mouka, pečivo či obsah spíže - až po méně lákavé substance jako jsou kočičí granule, slupky od brambor či krmení pro rybičky.

Zpravidla platí, že při první spatřením švába je na otázky typu jak se zbavit švábů svépomocí pozdě. Šváb je noční a velice plachý tvor, pokud už se Vám podařilo ho spatřit, je pravděpodobné, že v obydlí jsou jich již desítky (ne-li více) a bude nutné odborná likvidace švábů.

Druhy švábů v českých domácnostech:

Ačkoliv se můžete snažit realizovat vlastní deratizace švábů, pravděpodobně se Vám nepodaří populaci včetně nakladených vajíček zcela vyhubit a hrozí tak nové propuknutí přemnožení švábů v brzké době. Švábi v bytech nesou přitom velké nebezpečí. Jejich výkaly obsahují roztoče, bakterie a nemoci ohrožující lidské zdraví.


Profesionální hubení švábů

Pokud jste pojali podezření, že i ve Vaší domácnosti se objevili právě švábi či rusec, neváhejte a kontaktujte nás kontaktovat na čísle: +420 722 934 225, případně skrze emailovou adresu: info@deratizace-global.cz a spolu dozajista najdeme cenově přijatelné a rychlé řešení.

Pracovníci Deratizace Global jsou školení a certifikovaní profesionálové a vědí přesně jak na švábi. Ať už bydlíte v Hlavnmí městě Praha, či Středočeském kraji, vždy Vám radi pomůžeme šváby zlikvidovat.