Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Štěnice v bytě? Víme jak se jich zbavit!

Pravidelně doma uklízíte? Několikrát ročně čistíte čalounění, klepete koberce a udržujete svůj byt v absolutní čistotě? Bohužel ani Vám se návštěva štěnice domácí (zvaná též štěnice postelová/postelní) nemusí vyhnout. Štěnicím je jedno, zda se zabydlely v plesnivém sklepě nebo čtyřhvězdičkovém hotelu.

Jak se štěnice přenášejí do bytu?

Štěnice jsou velmi houževnatý a vynalézavý hmyz schopný “výletů” skrze stoupačky v panelových domech, cestování na Vašich šatech či návštěv a zvládnou i “horolezecké výzvu” v podobě lezení podél stropů z bytu do bytu.

Způsoby jak se štěnice přenášejí:

Mezi velmi časté případy patří zejména koupě použitého nábytku s polstrováním (postele, gauče, židle se sedáky) a dále pak převezení si štěnic z ubytovacích zařízení prostřednictvím zavazadel.


Jak se zbavit štenic?

V principu jediným řešením je povolání profesionálů na hubení štěnic. Ti vědí, v jaké míře použít biocidy a jiné hubící postupy k zajištění bytu proti těmto cizopasníkům. Navíc mají zkušenosti s těmi častými i méně častými úkryty. Tento postup doporučuje i samotná Wikipedie.

Jak se pozná kousanec od štěnice?

Pokud si nejste jistí, zda hmyz u Vás doma či pracovičti jsou právě štěnice, ale máte od nich pamatáku v podobě štípance či kousance, podívejte se na naše články jak se pozná kousnutí blechy a štěnici domácí hovořící článek jak se pozná kousnutí štěnice.