Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak na vosy a vosí hnízda?

Vosy jsou v našich končinách jedním z nejčastějších druhů hmyzu. Každý rok zakládají nová hnízda a tak není divu, že tam kde jednu sezónu byl klid, tak napřesrok je zde vos jak máku. Navíc je tento blanokřídlý hmyz velmi nebezpečný alergikům. Pak již nezbývá než řešit otázku jak na vosy. Dále si popíšeme některé profesionální i domácké metody likvidace vos.

Jak se zbavit vos?

Vosa je bodavý teritoriální hmyz, který se zdržuje ve společenství a má velkou slabost na sladké. I z takto málo informací lze vyčíst mnohé způsoby likvidace. Pokud jde o jejich výskyt v minimálním množství (často otevřená okna, terasy zahrad), můžete vyzkoušet i některé "babské rady" níže. OVšem pokud je jejich počet větší nebo se ve Vaší blízkosti nachází přímo vosí hnízdo krajně doporučujeme profesionální hubení vos.

Jak na vosy?
Profesionální likvidace vos: +420 722 934 225

Co odpuzuje vosy?

Lidová ochrana proti vosám se zaměřuje převážně na způsoby jak vypudit vosy pomocí pachových stop. Konkrétně tedy čím odpudit vosy? Většinou výraznými kyselejšími vůněmi.

Pasivní ochrana proti vosám

Alternativní způsobem jak na vosy je umělé vosí hnízdo. Likvidace vos v okruhu 5m by neměla být poté nutná - jelikož jsou vosy teritoriální, nebudou v tomto okruhu nová hnízda budova. Tento způsob je vhodný jako prevence, nikoliv jako aktivní varianta likvidace vos.


Jak se zbavit vos? S firmou Deratizace Praha! Likvidace vos a jejich hnízda Hubení vos v zemi Jak zlikvidovat vosi hnízda? Takto zřejmě ne

Vosí hnízda - likvidace

Výskyt vosího hnízda není radno podceňovat. Riziko pro alergiky je značně vysoké, navíc bodnutí může být nebezpečné i pro děti a domácí zvířata. Ačkliv na internetu se dají najít návody jak zlikvidovat vosí hnízdo podomácku, z bezpečnostních důvodů to nedoporučujeme.

Vosí hnízda - likvidace

Sebemenší otřes při pokusu o odstranění vosího hnízda může vyvolat na poplach celý roj. Podobně je na tom i pohyb v příletévé dráze k úlu. Vosy narozdíl od včel nemají na žihadlu ostny, které by zanechaly žihadlo uvnitř rány a mohou tak bodat opakovaně.

Zodpovědným způsobem likvidace vosího hnízda je jeho profesionální odstranění. Odbornící přes dezinsekci přesně vědí jak na vosy a jak se zbavit vosího hnízda rychle a bezpečně. Zákrok likvidace vosího hnízda lze objednávat na tel.: +420 722 934 225 či skze email info@deratizace-global.cz. Navíc nabízíme nejenom chemické cesty jak zničit vosí hnízdo, ale i mechanické odstranění vosího hnízda.

Co je doporučené vědět při likvidaci vosího hnízda?

Vosí hnízda a jejich likvidace v zemi

Vosí hnízda v zemi nejsou žádnou vyjímkou. O to nebezpečnější tato podzemní stavba může být, jelikož není opticky vidět její rozsáhlost a tedy ani velikost roje. Odstranění vosího hnízda je pak prováděna podobně jako u klasického - tedy chemickou likvidací.