+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Praha a podzimní deratizace

Zejména větší města České republiky jako je Kladno, Beroun či Mělník se během podzimu pravidelně potýkají se zvýšenou aktivitou škodlivých hlodavců. Výjimkou samozřejmě není ani naše hlavní místo působení – Praha. Deratizace, respektive pohotovostní výjezdy na deratizace hlodavců, v tomto ročním období pravidelně stoupají.

Profesionální deratizace: +420 722 934 225

Myš, potkan i krysa nechtějí být bezdomovci

Když se venku ochladí, většina těchto hlodavců začne vyhledávat nové teplejší útočiště a to ideálně i se zásobami jídla. Za generace už dobře ví, že nejlépe se bydlí u lidí, kde je nejenom teplo, ale často i jídlo a materiál na stavbu hnízda. Proto se zdá, že potkanů, krys i myší je na podzim více.

Hnízdo krys aneb nutná deratizace

Zkušený deratizér taková hnízda dokáže najít i provést efektivní hubení potkanů, krys či myší. Hlodavci jsou všeobecně velmi chytrá stvoření a dokáží se svá obydlí vytvořit takřka kdekoliv. Od skříně se starým oblečení, přes stoupačky, až po motor starého auta schované několik let v garáži.

Bez deratizace na vlastní pěst

Deratizaci hlodavců určitě není dobré podceňovat. Například potkani jsou velmi dobří lezci i plavci a mohou tedy lidskému oku snadno uniknout. Navíc potkani mohou být v případě, že se cítí v nebezpečí i útoční. Nemůžeme tedy doporučit "boj" tváří v tvář s potkanem na vlastní pěst.


Preventivní deratizace šetří čas i peníze

Deratizace potkana ve wc

Pokud jde o pohostinství a hotelnictví, nemalá část firem stále „šetří“ na preventivních kontrolách. Které jsou nejenom dle haccp povinné, ale s ohledem na pozdější pohotovostní zákroky i levnější. Přemnožení potkanů či jiných hlodavců v objektu žádá často několik zásahů pro vymýcení celé populace a to se samozřejmě projevuje i finálních nákladech za deratizace.

Ať už jste tedy pojmuli podezření, že se hlodavci pokouší zabydlet u Vás doma či firmě, neváhejte volejte na +420 722 934 225 či pište na info@deratizace-global.cz. Spolu vždy najdeme pro Vás jak prakticky, tak cenově nejvýhodnější řešení.