Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Zalétlí holubi - likvidace holubů

V listopadu naše firma Deratizace Global byla přivolána k neblahému případu. Zalétlí holubi zůstali v pasti na půdě poté, co jim někdo zavřel okna. Z hnízdění holubů se tak rázem stalo místo hladovění, uhynutí, všudypřímného trusu a nemocí. Bohužel v tomto případě se již pro tyto "squotery" nedalo nic jiného dělat, než provést jak likvidace holubů u mrtvých jedinců, tak provést i hubení holubů u jedinců přeživších. Vzhledem k jejich stavu věříme, že to pro ně bylo spíše vysvobozením. Následná dezinfekce prostor byla absolutní nutností.

Zalétlí holubi V jejich stavu bylo již nutné pouze hubení holubů Byla nutná rozsáhlá likvidace holubiho trusu Nutná likvidace holubů Tragédie z hnízdění holubů Likvidace holubů v domě na Praze 4 Nebezpečí výskytu nemocí holubů Zalétlý holub

Smutným faktem zůstává, že této tragedii se dalo velmi jednoduše předejít kdyby na oné půdě byla nainstalována jakákoliv ochrana proti holubům - a to ať hroty nebo klasické sítě proti holubům. Na balkony, okna, verandy - zde všude se dají tyto sítě osadit a zabránit tak nejenom vstupu, ale i následnému úhynu holubů a nutnosti dezinfekce prostor.


Likvidace holubů dokončena Již žádní zalétlí holubi - vyklizeno Čištění po selhání ochrany na holuby Čištění holubího trusu hotovo Dezinfekce prostor po holubech Likvidace trusu holubů Prostory po hubení holubů Vyčištění po hnízdění holubů

Přidáváme i fotografie po dokončení likvidace holubů, čištění a dezinfekce prostor. Snad příště již budou obyvatelé domu opatrnější nebo si pořídí zmiňované sítě proti holubům. Pokud i Vám či Vaší firmě se stal podobný incident nebo byste mu rádi zábranili - volejte +420 722 934 225, tedy nás Deratizace Global.