Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Odchyt: potkan v bytě (Praha 8)

Hubení potkanů - byt (Praha 8) Odchyt potkana

V srpnu 2017 požádal zákazník z Prahy 8 Deratizaci Global Praha o pohotovostní zákrok, který je jedním z nejžádanejších mezi zákazníky a tím je hubení potkanů. Odchyt potkana není tak jednoduchý jak by se mohlo na první pohled zdát. Potkan v bytě bývá občas i agresivní, ale převším je vždy lstivý a nedá se chytit takříkajíc "zadarmo".

Ať se již schovává mezi nábytkem nebo v záchodě, potkan je vždy připravený využít okolního prostoru a vybavení ve svůj prospěch. Krajně nedoporučujeme proto jeho chytání svépomocí.

Likvidace potkana proběhla zcela dle očekávání - tedy úspěšně. Pokud i Vám se doma objevil tento nezvaný host, neriskujte své nervy či zdraví a neváhejte volat +420 722 934 225. Provádíme deratizace jak v hl. městě Praha, tak Středočeském kraji.

Potkan v domě Potkan obecný - odchyt a hubení Potkan v bytě Likvidace potkanů od Deratizace Global