Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení vos

Nevíte jak se zbavit vos? My ano! Jsme Deratizace-Global a likvidace vos je naše práce, kterou vykonáme kvalitně a levně! Vyjíždíme po Středočeském kraji a hlavním městě Praha. Kontaktujte nás na telefonní číslo +420 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).

Jak na vosy

Vosy jsou nadčeleď blanokřídlého hmyzu, jsou dravé a často jedovaté. Z mnoha důvodů jsou tedy velmi nebezpečné, zvlášť zda-li se ve Vaší blízkosti nachází jejich úl. Bezpečné řešení jak vyhubit vosy je zavolat profesionály. Rozumíme naší práci a za použití ochranných prostředků máme více možností jak zlikvidovat vosy. Zavolejte nám co nejdříve po objevení vosího hnízda, chráníte tak tím sebe, Vaše děti a domácí mazlíčky. Pro lepší kontrolu po vyhubení vos doporučujeme zákazníkům zakoupit si odpuzovač vos a past na vosy, které zmenší procento k opětovnému návratu vos a tvorbě nových úlů.

Hubení vos Profesionální hubení vos: +420 722 934 225

Vosí hnízda - likvidace

Naši pracovníci dobře ví jak zlikvidovat vosí hnízdo - bezpečně, rychle a s ohledem na životní prostředí. Náš team drží několik certifikátů v rámci znalostí jak zničit vosí hnízdo. Vlastníme profesionální vybavení a jednáme dle legislativních postupů. Likvidace vosích hnízd nikdy nebylo jednoušší!

Co udělat po objevení vosího hnizda

Po vyhubení vos prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Co používáme

Víme nejen jak se zbavit vos, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.