Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení štěnic

Hledáte firmu, která se soustředí na hubení štěnic? Tak je tu Deratizace Global právě pro Vás, vypořádáme se s veškerými škůdci, štěnice v bytě jsou mezi nimi. Na likvidace štěnic jezdíme po hlavním městě Praha a po celém Středočeském kraji.

Jak se zbavit štěnic

Jak na štěnice v bytě? Hubení štěnic není jednoduchá práce, proto je nejlepší na takovou práci volat odborníky. Štěnice se rády schovávají v postelích v jejich zákrytech, pod matrací, v povlečení postele ve hřbetu knih, v rámech obrazů, ve skříních, jsou velmi malé a ploché, proto se dokážou dostat téměř do každé skulinky. Za použití klasických prostředků, které jsou volně k zakoupení se vetšinou štěnic nezbavíte. Deratizace Global používá speciálních prostředků jako je postřik na štěnice a další jiný přípravek na hubení štěnic, kterým docílíme kompletního vyhubení.

Místa výskytu štěnic

Hubení štěnic

Po vyhubení štěnic prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Hubení štěnic

Víme nejen jak vyhubit štěnice, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.