Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak se zbavit molů

Jak na moly? Proti molům si člověk horko těžko poradí sám, maximálně vhodnou volbou je tedy zavolat odborníky. Deratizace-Global je pro Vás tím pravým kontaktem. Vyjíždíme po celém Středočeském kraji a po hlavním městě Praha.

Moli v domácnosti

Likvidace molů není jednoduchá, bez speciálních přípravků si s nimi těžko poradíte, proto je více než přijatelným řešením kontaktovat firmu specializující se na tuto činnost. Jejich přítomnost je různá, záleží na druhu. Moly můžete do svého domova přinést netušíc i sami, třeba ve Vaší nákupní tašce. Hubení molů proto nebývá jednoduché, jelikož je těžké určit místo jejich výskytu.

Jak vyhubit moly

Běžně se moli nalézají v šatnách a potravinách, jak tomu zabránit? Používáme specifické prostředky vedoucí k jejich úplné likvidaci.

Jak se zbavit šatních molů/Jak se zbavit potravinových molů

Jak se zbavit molů

Po vyhubení molů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Druhy molů

Víme nejen jak na moly, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.