Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení blech

Jak se zbavit blech? S firmou, která se vyzná nejen v deratizaci, ale i dezinsekci, s firmou Deratizace-Global! Hubení blech provádíme s použitím speciálních přípravků proti blechám, víme jak tyto přípravky proti blechám správně použít tak, aby dosáhly maximálního účinku. Máme několik zaručených postupů jak na blechy. Blecha v domácnosti se stane minulostí, jelikož likvidace blech od našich odborníků bude úplná a poté už s vámi jen dočasně zůstane vzpomínka v podobě kousnutí od blechy. Kontaktujte firmu s letitou zkušeností a se znalostí zákona na hubení hmyzu, kontaktujte firmu Deratizace-Global a blechy v bytě se již neukáží. Náš tým odborníků vás navštíví v hlavním městě Praha, ale i v celém Středočeském kraji.

Likvidace blech

Blecha psí, ale i blecha kočičí na člověka přeskočit může, je tak nutné, pokud najdete u vašeho domácího mazlíčka blechy, prohlédnout i sebe. Likvidace blech může mít několik východisek. Někdy stačí pouhý šampon, ale je možné, že blechy v bytě si hned nevšimnete a tak se mohou v bytě objevit. I z toho důvodu je vhodné kontaktovat firmu na dezinsekce, aby vyčistila váš byt. Sprej na blechy a další naše přípravky proti blechám za správného užití našeho týmu udělají s blechami krátký proces. Likvidace blech v domácnosti je pro nás raritou a jsme ohleduplní k zákazníkům a zvládneme i tichou likvidaci. Nečekejte a zavolejte, rádi vám od blech pomůžeme.

Deratizace-Global - jak na blechy

Jak na blechy - Praha

Po vyhubení blech prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Deratizace-Global kontakty

Víme nejen jak na blechy, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.