Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Ochrana proti holubům

Obtěžují Vás holubi? Každý den Vám lítají na balkon či parapety? Existuje účinná ochrana proti holubům? Jak se zbavit holubů, aby už neobtěžovali? Firma Deratizace-Global má odpověď na vše. Zajistíme Vám likvidace holubů po hlavním městě Praha a Středočeském kraji.

Jak se zbavit holubů

Nevíte jak na holuby? Existuje mnoho způsobů, jak chránit Vaše střechy, balkony, parapety oken a vlastně i Vás. Sítě proti holubům nebo i bodce proti holubům jsou dva časté způsoby, jak svůj majetek chránit. Aby byla ochrana proti holubům účinnější, nechte si pomoct od odborníků, máme velkou praxi s holuby a víme jak zamezit jejich vnikání na Vaše pozemky. Pro ještě lepší ochranu máme k dispozici i odpuzovač holubů, díky kterému zvýšíte ochranu majetku.

Jak nás kontaktovat

Ochrana proti holubům

Po likvidaci holubů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Výskyt holubů

Víme nejen jak se zbavit holubů, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.